W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Areszt za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwym

Policjanci przedstawili zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości 26-letniemu mężczyźnie. Kierując fordem, spowodował wypadek w Woli Mieleckiej.

26-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W sprawie trwają dalsze czynności. W ubiegłą niedzielę około godz. 20, policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Woli Mieleckiej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Ford Focus, na skrzyżowaniu dróg, jadąc od Podleszan w kierunku Woli Mieleckiej, nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w prawidłowo poruszającą się skodę octavię.

W wyniku zderzenia się samochodów, do szpitala trafiło pięć osób – trzech mężczyzn z forda oraz 35-letnia kierująca j jej 10-letnia córka, które jechały skodą. Mężczyźni podróżujący fordem to mieszkańcy gminy Przecław, mają 24, 26 i 33 lata. Wszyscy byli nietrzeźwi.

Po zaopatrzeniu w szpitalu, 24-letni mężczyzna oraz jego 26-letni kolega zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Zebrany materiał dowodowy pozwolił ustalić, że kierującym w chwili zdarzenia był 26-latek. Wczoraj policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna przyznał się do przedstawionego zarzutu. Nie są wykluczone kolejne zarzuty dla podejrzanego.

W sprawie trwają dalsze czynności, które mają na celu wyjaśnić przebieg i okoliczności wypadku drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa