W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Asysta policji w transporcie do szpitala

Policjanci eskortowali z Rzedzianowic do mieleckiego szpitala ojca z córeczką. Funkcjonariusze zareagowali na jadący za nimi samochód, którego kierowca mrugał na nich światłami. Okazało się, że ojciec kilkuletniej dziewczynki potrzebował pomocy, ponieważ jego córka zatruła się chemią budowlaną.

Policjanci ogniwa mieleckiego wydziału prewencji przeprowadzali interwencję w Rzędzianowicach. Kiedy wracali do Mielca, zauważyli jadący za radiowozem samochód, którego kierujący mrugał światłami. Policjanci zatrzymali radiowóz, wtedy do funkcjonariuszy podbiegł mężczyzna, który poinformował, że w samochodzie znajduje się jego kilkuletnia córeczka, która najprawdopodobniej połknęła jakąś chemię budowlaną. Dziewczynka miała ostre bóle brzucha.

Policjanci nie zwlekając ani chwili, w porozumieniu z dyżurnym, podjęli decyzję o eskorcie ojca z dzieckiem. Policjanci przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych pilotowali rodzinę na Specjalistyczny Oddział Ratunkowy mieleckiego szpitala. Dzięki reakcji funkcjonariuszy, czas dotarcia do szpitala, skrócił się do minimum. Mężczyzna podziękował szybko policjantom.

St. sierż. Stanisław Jeż i post. Wojciech Wolak to funkcjonariusze z kilkuletnim stażem, to nie pierwsza taka sytuacja podczas ich służby. Policjanci nie kryją, że niesiona ludziom pomoc daje wielką satysfakcję. Tym razem dzięki ich pomocy dziecko szybko trafiło na oddział dziecięcy mieleckiego szpitala.

Dziewczynce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

  • st. sierż. Stanisław Jeż i post. Wojciech Wolak
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

VI Super Sprint Mielecki Targum [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa