Aviators Mielec – Tytani Lublin 0:68 (0:46)

W ramach rozgrywek 3 kolejki PLFA II w na bocznym boisku Gryfu w sobotę (8 lipca) rozegrano mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy drużynami KFA Aviators Mielec i Tytani Lublin.

Wiele czynników złożyło się sytuację, w której wynik meczu nie nastraja optymizmem, ale Tytani są obecnym liderem i w roli faworyta przyjechali do Mielca. Randy Hacker, Head Coach i Wiceprezes Tytanów powiedział: „Aviatorsi teraz przeżywają taki sezon jak my rok temu. Doskonale znamy to uczucie i szacunek dla nich, że grają w wąskim składzie.

Chcę też pochwalić naszą drużynę – grali w sobotę prawie bez błędów. Szczególnie mocno przez dwa pierwsze mecze grała nasza obrona. Nasz nowy koordynator defensywy, Marcin Kiciński razem z Marcinem Boguszem i Bartoszem Guzalem świetnie przygotowali obronę w tym roku. Dziś w meczu przeciwnik zdobył w sumie chyba około 20 yardów.

To jest naprawdę niesamowite. Jeśli tak dalej będziemy grali w obronie, trudno będzie nas powstrzymać. Zdajemy sobie sprawę, że drużyna Aviators ma spore problemy kadrowe. Mimo to szacunek dla przeciwnika za czystą walkę do samego końca pomimo znacznej różnicy zarówno w ilości jak i przygotowaniu fizycznym. Chłopaki z Mielca są w tym samym miejscu, w którym my byliśmy przez ostatnich kilka sezonów.

Jeśli to przetrwają to jeszcze o nich usłyszymy. Aviators zasługuje na szacunek za podjęcie walkę pomimo bardzo okrojonego składu. Dziękujemy wszystkim tym, którzy udali się do Mielca, aby zachęcać nas do walki swoim dopingiem.”

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz