W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Aviators Mielec – Tytani Lublin [FOTO, VIDEO]

Aviators Mielec – Tytani Lublin 0:68 (0:46)

W ramach rozgrywek 3 kolejki PLFA II w na bocznym boisku Gryfu w sobotę (8 lipca) rozegrano mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy drużynami KFA Aviators Mielec i Tytani Lublin.

Wiele czynników złożyło się sytuację, w której wynik meczu nie nastraja optymizmem, ale Tytani są obecnym liderem i w roli faworyta przyjechali do Mielca. Randy Hacker, Head Coach i Wiceprezes Tytanów powiedział: „Aviatorsi teraz przeżywają taki sezon jak my rok temu. Doskonale znamy to uczucie i szacunek dla nich, że grają w wąskim składzie.

Chcę też pochwalić naszą drużynę – grali w sobotę prawie bez błędów. Szczególnie mocno przez dwa pierwsze mecze grała nasza obrona. Nasz nowy koordynator defensywy, Marcin Kiciński razem z Marcinem Boguszem i Bartoszem Guzalem świetnie przygotowali obronę w tym roku. Dziś w meczu przeciwnik zdobył w sumie chyba około 20 yardów.

To jest naprawdę niesamowite. Jeśli tak dalej będziemy grali w obronie, trudno będzie nas powstrzymać. Zdajemy sobie sprawę, że drużyna Aviators ma spore problemy kadrowe. Mimo to szacunek dla przeciwnika za czystą walkę do samego końca pomimo znacznej różnicy zarówno w ilości jak i przygotowaniu fizycznym. Chłopaki z Mielca są w tym samym miejscu, w którym my byliśmy przez ostatnich kilka sezonów.

Jeśli to przetrwają to jeszcze o nich usłyszymy. Aviators zasługuje na szacunek za podjęcie walkę pomimo bardzo okrojonego składu. Dziękujemy wszystkim tym, którzy udali się do Mielca, aby zachęcać nas do walki swoim dopingiem.”

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=aV-ZbHD0aZg&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa