W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Informacje

Aviators szukają kolejnych zawodników!

Cyklicznie już drużyna futbolu amerykańskiego prowadzi rekrutacje. Ten sport z za oceanu wymaga dużej kadry, więc rekrutacji jest sporo. W obecnym składzie Aviators jest 30 osób. Potrzebują więcej. Dlaczego? Aviators Mielec w tym sezonie zagrają w PLFA 2 – druga liga futbolu amerykańskiego, taka zmiana prowadzi do poszerzenia zapotrzebowania kadrowego.


Rekrutacja nosi nazwę XXL, ale to nie znaczy, że brane pod uwagę są tylko osoby ‘duże’. Futbol amerykański jest sportem dla każdego, jak powtarzają sami zawodnicy. Szczególne zapotrzebowanie jest na osoby większe wagowo, lecz mniejsi są tak samo potrzebni.

W trakcie takiej rekrutacji, sprawdzana jest sprawność, siła, szybkość. Wykonywanych jest kilka podstawowych ćwiczeń pozwalających to określić.

aviators1

Osoby chętne do wzięcia udziału w rekrutacji proszone są o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego pod adresem: http://aviators.com.pl/rekrutacja

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa