W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie

Awanse i wyróżnienia na Dzień Edukacji Narodowej [FOTO]

W piątek (12.10) w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie w trakcie którego Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec złożył życzenia oraz podziękowania dyrektorom i nauczycielom gminnych placówek edukacyjnych. Uroczystość była również okazją do wręczenia wyróżnień i awansów na wyższe stopnie zawodowe.

Polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego obchodzone jest od 1972 roku i przypada na 14 października. W trakcie uroczystości Hiacynta Jamróz ze Szkoły Podstawowej w Rydzowie, Ks. Józef Durlak z Zespołu Szkół w Chorzelowie oraz Gabriela Jeleń z Zespołu Szkół im. J. M. Ossolińskiego w Woli Mieleckiej, którzy uzyskali kolejny stopień awansu zawodowego złożyli ślubowanie oraz z rąk Józefa Piątka, Wójta Gminy Mielec, odebrali akty nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego.

Spotkanie było również okazją do przekazania życzeń za poświęcenie w pracy oraz wręczenia nagród i listów gratulacyjnych dla nauczycieli Iwony Stępień z Zespołu Szkół w Chorzelowie, Teresy Burdzy z Szkoły Podstawowej w Książnicach, Jakuba Ortyla z Zespołu Szkół w Podleszanach, Anny Mazurek z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Rzędzianowicach, Patrycji Prokopiuk i Tomasza Włodarczyka z Zespołu Szkół im. J. M. Ossolińskiego w Woli Mieleckiej oraz dyrektorów Mirosławy Wydro, Moniki Szczebak, Renaty Koby, Haliny Cygan, Izabeli Kobylarz, Anny Skirecka, Małgorzaty Jastrząb.
– W tym szczególnym dniu chciałbym życzyć wszystkim nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym licznych sukcesów, dużo zdrowia oraz satysfakcji z niezwykle trudnej pracy jakiej się podjęli. Mówi się, że szkoła to drugi dom. W pełni się z tym zgadzam dlatego dziękuję, że tyle serca i zaangażowania wkładacie w wychowanie młodych ludzi – powiedział w trakcie uroczystości Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.

W skład gminnego systemu edukacji wchodzi 8 placówek, a są to: Zespół Szkół w Chorzelowie, Szkoła Podstawowa w Chrząstowie, Szkoła Podstawowa w Książnicach, Zespół Szkół w Podleszanach, Szkoła Podstawowa w Rydzowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzędzianowicach, Zespół Szkół w Trześni, Zespół Szkół im. J.M. Ossolińskiego w Woli Mieleckiej.Do gminnych przedszkoli uczęszcza 327 milusińskich, a odziały zerowe liczą 155 dzieci. Najliczniejszą grupę stanowią uczniowie szkół podstawowych w liczbie 1042. Rok szkolny 2018/2019 jest ostatnim dla uczniów klas gimnazjalnych liczących 104 uczniów.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Derby Podkarpacia bez sensacji. Rysice Rzeszów – ITA Tools Stal Mielec 3:0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Bieg Wilczym Tropem 2024 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Zderzenie na drodze Mielec – Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa