W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Awanse nauczycieli ponadpodstawowych szkół [FOTO]

Jedenastu nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Mielecki awansowało na stopień nauczyciela mianowanego.

We wtorek, 31 sierpnia, nauczyciele złożyli ślubowania i odebrali akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego z rąk Starosty Powiatu Mieleckiego Stanisława Lonczaka i Wicestarosty Powiatu Mieleckiego Andrzeja Bryły. Wcześniej, we wtorek i środę (24 i 25 sierpnia) pedagodzy zdali egzaminy wymagane do uzyskania awansu na stopień nauczyciela mianowanego.

– Były to jedne z lepszych z lepszych egzaminów, jakie przez miałem przyjemność prowadzić przez ostatnie 11 lat – zwrócił się do awansowanych nauczycieli wicestarosta Andrzej Bryła, przewodniczący komisji egzaminacyjnej. – Wasze przygotowanie było znakomite. Widać było, że to, czym się zajmujecie, daje Wam radość. Raz jeszcze serdecznie gratuluję Wam tych wyników, a także sukcesów osiągniętych w trakcie trwania stażów – dodał.

Gratulacje z okazji uzyskania awansu złożył na ręce nauczycieli także starosta mielecki Stanisław Lonczak. – To dla Was ważny dzień. Mam nadzieję, że ten sukces da Wam ogrom osobistej satysfakcji i motywacji do dalszej pracy. Życzę, by rozpoczynający się lada moment rok szkolny pozwolił Wam na owocną współpracę z uczniami – powiedział.

Awans na stopień nauczyciela mianowanego uzyskali:

Przemysław Madej ZST przedmioty informatyczne, jęz. ang.

Ilona Dziewit ZSE jez. ang. bibliotekarz, zajęcia rewalidacyjne

Renata Ciężadło ZSE, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych

Małgorzata Byrska ZS, religia

Maciej Światowiec PZPSW, psycholog

Monika Przybyło PZPSW, zajęcia w świetlicy

Kinga Krużel PZPSW, nauczanie wczesnoszkolne

Katarzyna Kordyka-Radłowska PZPSW, zajęcia w świetlicy, rewalidacja, funkcjonowanie osobiste i społeczne

Grzegorz Chałupnik PZPSW, wychowanie fizyczne

Marcelina Mosior-Świć II LO, wychowanie fizyczne

Dariusz Dudzik ZST, wychowanie fizyczne

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa