W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Awantura w Hucie Komorowskiej

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Majdan Królewski. 32-latek w poniedziałek rano przyszedł na jedną z posesji w Hucie Komorowskiej i zaczął grozić właścicielowi i jego bratu pozbawieniem życia.

Mężczyzna powbijał szyby w domu i uciekł. Po chwili wrócił i trzymając w ręku siekierę groził jednemu z mężczyzn. Funkcjonariusze zatrzymali agresora. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Z ustaleń policjantów wynika, że wszyscy mężczyźni w niedzielę wieczorem spożywali razem alkohol. W trakcie spotkania 32-letni mieszkaniec Huty Komorowskiej zaatakował jednego z mężczyzn, ale właścicielowi posesji udało się obezwładnić agresora, który poszedł do domu.Jak się okazało mężczyzna wrócił następnego dnia rano krzycząc i odgrażając się pozbawieniem życia obu braciom. Powybijał również szyby w oknach. Wtedy pokrzywdzeni powiadomili policję.

Mężczyzna oddalił się jednak przed przyjazdem patrolu policji. Kiedy jeden z pokrzywdzonych przebywał na komendzie policji, 32-latek wrócił na posesję gdzie odgrażał się trzymając siekierę drugiemu z braci. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, którzy zatrzymali agresywnego mieszkańca Huty Komorowskiej.Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał m.in. zarzuty wypowiadania gróźb karalnych, naruszenia miru domowego i uszkodzenia mienia.

Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa