W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Awantura w taksówce z narkotykami w tle

Policjanci podczas interwencji wobec pasażerów niechcących zapłacić za taksówkę ujawnili u jednego z awanturujących się mężczyzn woreczek z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.
Do budynku Komendy Policji w Mielcu zgłosił się taksówkarz wraz z dwoma pasażerami, którzy nie chcieli uiścić zapłaty za kurs. Zachowanie mężczyzn od początku wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

 

Pasażerowie taksówki awanturowali się używając słów wulgarnych raz przekonując, że nie mają pieniędzy, kolejno znów deklarując, że zapłacą za wykonany kurs. Obaj pasażerowie byli pod wyraźnym wpływem alkoholu. W budynku komendy 18 i 25-letni mężczyźni zostali przebadani na zawartość alkoholu. Urządzenie wykazało u awanturujących się 1 i 2,5 promila w organizmie. Podczas czynności policjanci w rzeczach należących do 25-letniego mężczyzny ujawnili woreczek z suszem roślinnym, który po przebadaniu narkotesterem okazał się być marihuaną.
25-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu tłumacząc, że nie wie gdzie nabył marihuanę ponieważ był pijany.
W finale policyjnej interwencji taksówkarz otrzymał zapłatę za kurs. Wobec 18-latka policjanci prowadzić będą postępowanie o wykroczenie, które zakończy się skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu.

 

12734079_1678793829042589_3222707292013771638_n

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa