W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Bal karnawałowy dla babć i dziadków [FOTO]

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Przedszkole Miejskie nr 6 w Mielcu  zorganizowało bal karnawałowy. Dzięki gościnności dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 Małgorzaty Wacławskiej impreza miała miejsce w hali sportowej przy ulicy Kusocińskiego.

Życzenia wszystkim świętującym złożyła Dyrektor PM nr 6 Anna Mądry. W części artystycznej wystąpiły dzieci, które pod opieką swoich wychowawczyń przygotowały specjalny program.

W pięknie udekorowanej hali sportowej zaprezentowały wspaniałe przedstawienie, po obejrzeniu którego niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku… Babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych: dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także zaprezentowały swoje umiejętności taneczne.

Nie zabrakło także tradycyjnego „sto lat” dla zaproszonych babć i dziadków, którzy w drugiej części bawili się na parkiecie wspólnie z dziećmi przy znanych i lubianych przebojach granych przez zespół Agat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa