W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Bartosz Nowak odchodzi z PGE FKS Stal Mielec?

Głośno w ostatnim czasie zrobiło się o czołowym zawodniku Biało – Niebieskich. Co kilka dni w mediach pojawiała się informacja o rzekomym odejściu Nowaka z mieleckiej drużyny. Miał on nawet opuścić zgrupowanie w Turcji i udać się na testy do innego Klubu.

26 – latek to kluczowy zawodnik mielczan. W trwającym sezonie Fortuna 1 Ligi strzelił on 8 bramek, a 7 razy asystował, kiedy do bramki trafiali Biało – Niebiescy. Nie przez przypadek otrzymał także nagrodę “Pierwszoligowiec Roku”.

Zarząd Klubu nie wyobraża sobie walki o awans do Ekstraklasy bez Nowaka, dlatego też zrobił wszystko, aby Bartosz, pomimo wielu spływających ofert nadal był zawodnikiem PGE FKS Stal Mielec.

– Faktycznie, było spore zainteresowanie z różnych Klubów. Jednak ja nie chciałem zostawiać drużyny w połowie sezonu. Chcę wywalczyć awans do Ekstraklasy ze Stalą Mielec. Jest to marzenie całej drużyny, zarządu i wszystkich osób pracujących w Klubie. Trzeba przyznać, że obie strony bardzo się postarały, abym nadal reprezentował barwy mieleckiej Stali – mówi Bartosz Nowak

Rozgrywki ligowe Biało-Niebiescy wznowią już 1 marca meczem wyjazdowym z Olimpią Grudziądz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:40.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Finał EURO 2024 – Transmisja TVP – zobacz mecz na dużym ekranie w Multikinie w Navigatorze

Wiadomości Mielec

Sparing FKS Stal Mielec – ŁKS Łódź [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczystość uhonorowania czołowych zawodników MUKS Iryda Mielec [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa