W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

,,Baśniowa Kraina” wzięła udział w projekcie ,,Dziecko w sieci”

Dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 9 im. ,,Baśniowej Krainy” w Mielcu wzięły udział w autorskim Projekcie ,,Dziecko w sieci”.

Celem projektu było inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców i nauczycieli z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach dydaktyczno-wychowawczych, w salach zorganizowano kąciki “Cyfrowy Świat”, w których został zgromadzony sprzęt elektroniczny do zabaw (laptopy, telefony itp.).

Wychowankowie PM-9 mieli także możliwość wzięcia udziału w konkursie ,,Cyfrowa jesień–TIK/PAINT”, gdzie w formie graficznej przedstawili jesień, a dla rodziców przygotowano gazetkę oraz broszurkę zawierającą informacje o szkodliwych treściach w Internecie ze wskazaniem, jak ograniczyć ryzyko takich kontaktów.

Akcja zakończyła się zorganizowaniem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. “Komputer moich marzeń”, w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli z całej Polski.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa