W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Kwarantanna w powiecie mieleckim

Mieleckie starostwo informuje, że na terenie powiatu wciąż znajdują się wolne miejsca do odbycia kwarantanny.

Bez względu na przyczynę tego wymogu – powrót ze strefy objętej epidemią czy też kontakt z osobą zakażoną – okres kwarantanny wynosi 14dni. Zorganizowana przez władze powiatu baza izolatorium zlokalizowana została w oparciu o zasoby Hotelu Polskiego, Hotelu Atena i Hotelu Iskierka. Każdy z w/w hoteli dysponuje nadal wolnymi miejscami. Do tej pory z tej formy odbycia kwarantanny skorzystało 87 osób.

Pobyt w w/w hotelach opłacają osoby udające się na kwarantannę. Ustalone zostały z właścicielami hoteli specjalne, preferencyjne stawki.

W przypadku, gdy osoby podlegające rygorowi kwarantanny mają trudną sytuację materialną i kwalifikują się do pomocy należy kontaktować się z właściwym ze względu na miejsce zameldowania Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który udziela pomocy zgodnie z ustawą o pomocy społecznej wówczas badany jest dochód rodziny zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa