W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Będziemy pamiętać

To ostatnie dni to przede wszystkim ogromny szok dla rodzin, przyjaciół, klubów piłki nożnej, dla całej podkarpackiej piłki. Wczorajsze wiadomości dotyczące wypadku młodych piłkarzy wstrząsnęły całą Polską. W tragicznym zdarzeniu wczorajszego ranka zginęło 3 młodych piłkarzy – Patryk Szewczak (18 lat) oraz bracia Kamil Pydych (22) i Rafał Pydych (27), po około 7 godzinach w Rzeszowskim szpitalu odszedł od nas również czwarty uczestnik zdarzenia – Mariusz Korzępa (25). Kamil Oślizło (29), który razem z Mariuszem po wypadku leżał na Rzeszowskim OIOMie zmarł w wyniku obrażeń dzisiejszego ranka.

  

Łączymy się w bólu z wszystkim dotkniętym tymi tragicznymi wydarzeniami składając szczere wyrazy współczucia rodzinom, przyjaciołom oraz kibicom tragicznie zmarłych piłkarzy.

 

Po tragicznym wypadku pod siedzibą Stali Mielec ludzie zaczęli składać kwiaty i palić znicze

Po tragicznym wypadku pod siedzibą Stali Mielec ludzie zaczęli składać kwiaty i palić znicze

 

FKS Stal Mielec na swoim profilu w portalu facebook napisała:

Stal Mielec w żałobie

Dziś w Weryni doszło do tragicznego wypadku samochodowego. W drodze na mecz do Wólki Pełkińskiej zginęli piłkarze Stali Mielec. Łączymy się w bólu z rodzinami i bliskimi ofiar i całą biało-niebieską społecznością. Cześć Ich pamięci…

Z wyrazami szacunku
FKS STAL MIELEC

Za pośrednictwem tego samego portalu kondolencje rodzinom zmarłych przekazał również Prezydent Mielca:

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o wypadku drogowym pod Werynią, z udziałem piłkarzy Stali Mielec. Ich tragiczna śmierć okryła żalem nie tylko środowiska sportowe naszego miasta. Łączę się w bólu z Rodzinami Zmarłych i proszę o przyjęcie szczerego współczucia w tych trudnych chwilach. Rannym uczestnikom nieszczęśliwego zdarzenia życzę powrotu do zdrowia i bardzo współczuję straty Kolegów.

Z wyrazami pocieszenia,
Prezydent Miasta Mielca
Daniel Kozdęba

 

hii

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

1 Komentarzy

Milena 29 marca 2016 (wtorek) at 20:00

🙁

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa