W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Bez pasów, pod działaniem alkoholu i z zakazem

34-latek odpowie m.in. za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Jadącego bez pasów mężczyznę zauważyli rzeszowscy policjanci w Kolbuszowej Dolnej. Jak się okazało kierowca seata podróżował niesprawnym technicznie pojazdem, znajdując się pod działaniem alkoholu oraz posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej w Kolbuszowej Dolnej kierowcę seata, którego kierowca nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Szczegółowa kontrola stanu technicznego pojazdu wykazała wiele usterek, za które policjanci zatrzymali mu dowód rejestracyjny. Kierowca seata, 34-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa został poddany badaniu na stan trzeźwości, które wykazało, że znajduje się on pod działaniem alkoholu.

Badanie wykazało 0,34 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo sprawdzenia w policyjnych bazach wykazały, że 34-latek posiada wydany bezterminowo aktywny zakaz prowadzenia wszystkich pojazdów mechanicznych.

Seat trafił na policyjny parking, a jego kierowca odpowie za popełnione wykroczenia oraz niestosowanie się do sądowego zakazu. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa