W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Bez prawa jazdy chciała dojechać na Śląsk

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli volkswagena. Okazało się, że pojazdem kierowała 36-letnia mieszkanka województwa śląskiego. Mimo, że kobieta nigdy nie posiadała prawa jazdy, wybrała się w podróż na Śląsk. Oprócz grzywny grozi jej również sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Wczoraj około godz. 18, w Majdanie Królewskim, policjanci z referatu ruchu drogowego, zatrzymali do kontroli volkswagena. Za jego kierownicą siedziała 36-letnia mieszkanka województwa śląskiego.

W trakcie wykonywanych czynności, kobieta oświadczyła, że nie posiada i nigdy nie miała uprawnień do kierowania pojazdami. Z ustaleń policjantów wynikało, że celem podróży 36-latki, było województwo śląskie.

Policjanci przypominają, zgodnie z obowiązującymi przepisami za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień, grozi grzywna w minimalnej wysokości 1500 złotych, natomiast sąd obligatoryjnie orzeka zakaz kierowania pojazdami.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa