W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Bez prawa jazdy chciała dojechać na Śląsk

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli volkswagena. Okazało się, że pojazdem kierowała 36-letnia mieszkanka województwa śląskiego. Mimo, że kobieta nigdy nie posiadała prawa jazdy, wybrała się w podróż na Śląsk. Oprócz grzywny grozi jej również sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Wczoraj około godz. 18, w Majdanie Królewskim, policjanci z referatu ruchu drogowego, zatrzymali do kontroli volkswagena. Za jego kierownicą siedziała 36-letnia mieszkanka województwa śląskiego.

W trakcie wykonywanych czynności, kobieta oświadczyła, że nie posiada i nigdy nie miała uprawnień do kierowania pojazdami. Z ustaleń policjantów wynikało, że celem podróży 36-latki, było województwo śląskie.

Policjanci przypominają, zgodnie z obowiązującymi przepisami za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień, grozi grzywna w minimalnej wysokości 1500 złotych, natomiast sąd obligatoryjnie orzeka zakaz kierowania pojazdami.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na rekrutację

Wiadomości Mielec

Policjant z Mielca najlepszym dzielnicowym na Podkarpaciu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ukarany mandatem w wysokości 3 tyś. złotych za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa