W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Bezpańskie niebezpieczne psy

W związku z licznymi sygnałami od mieszkańców, którzy informują o przemieszczających się, niebezpiecznych psach w okolicach miejscowości Chorzelów, Złotniki, Chrząstów, Gmina Mielec informuje, że od dłuższego czasu są prowadzone działania zmierzające do wyłapania sfory agresywnych, bezpańskich psów.

Dlatego też apelujemy do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności na wieczornych spacerach po terenach zielonych okolicznych pól. Psy atakują sarny oraz zwierzęta domowe, tym, samym coraz bliżej podchodzą do domów.

Prosimy o nie dotykanie, głaskanie ewentualnie napotkanych psów bezdomnych. W żadnym wypadku proszę nie dokarmiać napotkanych psów.

Ponadto proszę zwrócić szczególną uwagę na własne posiadane psy, aby nie opuszczały swoich posesji, gdyż mogą sprowokować agresywne zachowania przemieszczającej się sfory psów.

W przypadku kontaktu z taką grupą psów proszę niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Urząd Gminy Mielec. W przypadku zagrożenia życia informacje te prosimy kierować do władz, policji, straży pożarnej i Powiatowego Lekarza Weterynarii – informuje Urząd Gminy Mielec.

Telefony kontaktowe:

  • Policja 997
  • Straż 998
  • Powiatowy Lekarz Weterynarii 17 583 04 20
  • Urząd Gminy Mielec 17 774 56 31
Źródło: Gmina Mielec
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa