W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

„Bezpieczne Wakacje 2020” – laureaci odebrali nagrody

Czas pandemii uniemożliwił laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2020” osobiste odebranie nagród z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu, jednak nagrody zostały dostarczone do wygranych, a zadowolone uczennice uwieczniły to na zdjęciach przekazanych mieleckim policjantom.

Prace laureatów na szczeblu powiatowym zostały zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego, gdzie III miejsce w kategorii wiekowej 10 – 12 lat zajęła uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Bezpieczne Wakacje”, który odbywa się cyklicznie od kilkunastu lat jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Na początku października w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2020”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych, z terenu całego powiatu mieleckiego.

Policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu corocznie organizują spotkanie z Komendantem, aby wyróżnić i nagrodzić uczestników konkursu. W tym roku spotkanie nie odbyło się ze względu na panującą pandemię. Nagrody jednak trafiły do rąk laureatów, co zostało uwiecznione na zdjęciach przesłanych do komendy Policji w Mielcu przez opiekunów wyróżnionych uczniów.

Prace uczniów, które zostały wyróżnione na szczeblu powiatowym przesłane zostały do Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie gdzie III miejsce w kategorii wiekowej 10 – 12 lat zajęła Małgorzata Hyjek, uczennica Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu. Serdecznie gratulujemy!

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu składa serdeczne podziękowania Staroście Powiatu Mieleckiego oraz właścicielom firmy Xerima za przekazanie cennych nagród dla laureatów konkursu.

  • laureatka wojewódzkiego etapu konkursu, Małgorzata Hyjek
  • Lena Wilk z Szkoły Podstawowej w Kiełkowie, I miejsce w etapie powiatowym konkursu
  • Anita Rokoszak z Szkoły Podstawowej w Borkach Nizińskich, III miejsce w etapie powiatowym konkursu
  • prace plastyczne przesłane do KPP Mielec na konkurs „Bezpieczne Wakacje 2020”
Laureatka wojewódzkiego etapu konkursu, Małgorzata Hyjek
Lena Wilk z Szkoły Podstawowej w Kiełkowie, I miejsce w etapie powiatowym konkursu
Anita Rokoszak z Szkoły Podstawowej w Borkach Nizińskich, III miejsce w etapie powiatowym konkursu

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa