W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Bezpieczne wakacje 2020

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2020” na szczeblu powiatowym. Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w tym roku przysłano blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 7 zwycięskich prac. Nagrody dla autorów zwycięskich prac zostaną dostarczone przez policjantów bezpośrednio do szkoły, do której uczęszczają.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2020”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

I miejsce – Lena Wilk z Szkoły Podstawowej w Kiełkowie
II miejsce – Laura Moździoch z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tuszymie
III miejsce – Antoni Sędłak z Szkoły Podstawowej w Przecławiu
 
W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

I miejsce – Małgorzata Hyjek z Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu
II miejsce – Gabriela Pyrsak z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
III miejsce – Anita Rokoszak z Szkoły Podstawowej w Gawłuszowicach
 
W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

I miejsce – Monika Mazur z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu

Nagrody dla autorów zwycięskich prac zostaną dostarczone przez policjantów bezpośrednio do szkoły, do której uczęszczają.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i przypominamy, że prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2020”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa