W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Bezpieczne wakacje 2020

Policjanci rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2020” na szczeblu powiatowym. Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu w tym roku przysłano blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 7 zwycięskich prac. Nagrody dla autorów zwycięskich prac zostaną dostarczone przez policjantów bezpośrednio do szkoły, do której uczęszczają.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu „Bezpieczne Wakacje 2020”. Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

I miejsce – Lena Wilk z Szkoły Podstawowej w Kiełkowie
II miejsce – Laura Moździoch z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tuszymie
III miejsce – Antoni Sędłak z Szkoły Podstawowej w Przecławiu
 
W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

I miejsce – Małgorzata Hyjek z Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu
II miejsce – Gabriela Pyrsak z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
III miejsce – Anita Rokoszak z Szkoły Podstawowej w Gawłuszowicach
 
W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

I miejsce – Monika Mazur z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu

Nagrody dla autorów zwycięskich prac zostaną dostarczone przez policjantów bezpośrednio do szkoły, do której uczęszczają.

Laureatom jeszcze raz gratulujemy i przypominamy, że prace plastyczne, które zostały nagrodzone zakwalifikowały się do wojewódzkiego konkursu prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2020”, którego rozstrzygnięcie na szczeblu wojewódzkim nastąpi w najbliższych tygodniach.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa