W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

 Bezpieczny zaułek – ulica Rzeczna

Gmina Miejska Mielec bierze udział w konkursie „Bezpieczny zaułek” w którym można uzyskać inteligentne rozwiązanie bezpieczeństwa dla miasta.

Zgłoszony projekt to: Mielec – ul. Rzeczna

Przez czas trwania konkursu opinia publiczna będzie miała możliwość głosowania na każdy zgłoszony obiekt. Głosowanie publiczności nie będzie miało decydującego wpływu na wybór zwycięzcy. Jury podejmując decyzję w sprawie wyłonienia zwycięzcy może posiłkować się wynikiem głosowania publicznego.

Nagrodą w konkursie jest dostosowane do potrzeb miasta inteligentne rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa (w tym dozoru wizyjnego) o maksymalnej wartości 23 000 złotych.

Projekt zakłada demontaż przestarzałej kamery obrotowej na ulicy Rzecznej, która jest zamontowana na kładce dla pieszych nad rzeką Wisłoką w Mielcu. Aktualny system monitoringu jest sprzętem eksploatowanym od 8 lat. Jego stan techniczny jest niedostateczny. Wizja i jakość obrazu jest słaba. Generuje to znaczne problemy w identyfikacji i rozwiązywaniu negatywnych zdarzeń, które występują na terenie Bulwarów Gryfitów Mieleckich oraz kładki dla pieszych. Potrzeba wymiany sprzętu jest podyktowana dodatkowo prośbami Rady Osiedla Kościuszki, która w licznych pismach argumentowała potrzebę zwiększenia bezpieczeństwa w związku z natężeniem występowania negatywnych zjawisk na osiedlu.

Zwycięzca zostanie ogłoszony na stronie internetowej konkursu https://www.bezpiecznyzaulek.pl/ 26 kwietnia 2023 r.

Link do głosowania

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa