W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Bezpłatne konsultacje środowiskowe już w najbliższy poniedziałek

O przeciwdziałaniu zanieczyszczeniom, prawidłowym segregowaniu i utylizowaniu śmieci czy też alternatywnych sposobach pozyskiwania energii można dowiedzieć się podczas bezpłatnych konsultacji środowiskowych, które odbywają się w każdym pierwszy poniedziałek miesiąca w Biurze Poselskim Fryderyka Kapinosa. 

– Ochrona środowiska to niezwykle ważny temat, dlatego zaraz po rozpoczęciu pełnienia funkcji posła na Sejm RP postanowiłem zorganizować w moim Biurze Poselskim w Mielcu bezpłatne konsultacje, które mają na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym zagadnień związanych z tą tematyką – wyjaśnia Fryderyk Kapinos. – Na kolejne spotkanie serdecznie zapraszam już w najbliższy poniedziałek, 2 marca, w godzinach od 15:30 do 17:30 do mojego Biura Poselskiego, które mieści się przy ulicy Obrońców Pokoju 6 w Mielcu – informuje poseł Kapinos. 

Informacje na temat bezpłatnych konsultacji środowiskowych udzielane są pod numerem telefonu 17 788 48 20 lub w Biurze Poselskim Fryderyka Kapinosa przy ul. Obrońców Pokoju 6 w Mielcu. 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa