W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Lifestyle

Bezpłatne szkolenie – stworzenie własnego biznesu

„Platforma Startowa- Unicorn Hub” pojawi się także w Mielcu! W ramach tego projektu już 2 grudnia, o godzinie 16, mielczanie będą mogli wysłuchać historii kobiet, które osiągnęły sukces w biznesie.

Spotkanie kierowane jest do osób mających pomysł na własny biznes lub poszukujących inspiracji do stworzenia własnego przedsiębiorstwa. Szkolenie odbędzie się przy ulicy Mickiewicza 2/3 (siedziba Klubu Młodych Liderów), a wstęp jest całkowicie bezpłatny.

„Platforma Startowa- Unicorn Hub”, to przedsięwzięcie kierowane do wszystkich osób, które myślą o założeniu własnej firmy. Jest to projekt wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Głównym celem jest wsparcie rozwoju innowacyjnych startupów z Polski Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem branży takich, jak IT/ITC, Medycyna/ Zdrowie Publiczne, Smart City/ Transport.

W ramach projektu zorganizowane zostanie szkolenie w Mielcu, które odbędzie się w poniedziałek 2 grudnia, o godzinie 16.00. Spotkanie to jest bezpłatne i jest skierowane do wszystkich, którzy mają pomysł na biznes lub dopiero go poszukują. W trakcie spotkania będzie możliwość wysłuchania historii trzech inspirujących kobiet, które odnoszą sukces w biznesie. Opowiedzą o porażkach i sukcesach, a także o determinacji, która jest kluczem przy dążeniu do ambitnych celów. Założeniem szkolenia jest inspiracja do stworzenia własnego biznesu, ale także praktyczne porady na realizację pomysłu i przekształcenie go w prężnie działającą firmę. Ponadto spotkanie umożliwi zdobycie wartościowych kontaktów, wymianę doświadczeń czy poznanie partnera biznesowego. 

Pierwszą prelegentkom jest Karolina Borner, która opowie o swoim ambitnym startupowym projekcie Vocaly. Jest to przykład kobiety, która połączyła swoją największą pasję, jaką jest muzyka, z własnym pomysłem na biznes. Kolejną z prelegentek spotkania będzie Elżbieta Burkiewicz – założycielka rodzinnej firmy Eldan, która zajmuję się produkcją odzieży i obuwia medycznego. Pani Elżbieta opowie o wyboistej drodze do zawodowego podium i o tym, jak z domowego zacisza gdzie powstawały pierwsze wzory, trafiła się na światowe targi najlepszych marek.

Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Biznes na szpilkach czyli przepis na kobiecy sukces”. Jednak na szkoleniu mile widziane są zarówno panie, jak i panowie, którzy tylko chcą zacząć z innowacyjnym pomysłem na biznes!


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa