W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Biała substancja w portfelu

Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków 33-letniemu mężczyźnie. Podejrzany został zatrzymany na ulicy Chopina w Mielcu przez funkcjonariuszy rzeszowskiego Oddziału Prewencji Policji.

Uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie 33-latka. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie pełniąc służbę na terenie naszego miasta zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu przyspieszył krok i szybko schował jakiś przedmiot do kieszeni spodni.

Policjanci podjęli interwencję legitymując mężczyznę. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna podczas legitymowania zachowywał się bardzo nerwowo. W jego portfelu policjanci ujawnili woreczek z białą substancją. Mężczyzna został zatrzymany. Policyjny tester potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Narkotyki zostaną przekazane do policyjnego laboratorium gdzie poddane będą dalszemu badaniu. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

W sprawie trwają dalsze czynności.

Zobacz też...