W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Białe szaleństwo uczniów mieleckich szkół

W dniu 18.02.2020 r. połączone siły dwóch mieleckich szkół średnich ZST i ZSB wyjechały do Krynicy aby doskonalić narciarstwo zjazdowe i snowboard. Inicjatorami tego wydarzenia byli nauczyciele wspomnianych szkół: Jarosław Szczerba ZST i Krzysztof Łapa ZSB.

W wyjeździe uczestniczyło łącznie 50 uczniów. Wszyscy spędzili na stoku 4 godziny oddając się narciarstwu i snowboardowi. Poza aspektem sportowym, który towarzyszył temu wyjazdowi bardzo istotnym była integracja uczniów obu szkół i stworzenie nowego nurtu wpisującego się w coroczny cykl wydarzeń pozalekcyjnych w obu szkołach.

Zainteresowanie jak i frekwencja podczas samego wyjazdu wskazują, że zapotrzebowanie na tego typu formę aktywności sportowej w obu szkołach jest duże i zasadnym jest kontynuowanie wyżej wymienionych zajęć.

Dzięki przychylności dyrektorów obu szkół Arkadiusza Gałkowskiego i Stanisława Starzyka młodzież będzie mogła nadal realizować swoje pasje i zainteresowania.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sukces Karoliny uczennicy z Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

Wiadomości Mielec

Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa