W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Biało-czerwony turniej piłkarski old-boyów Gminy Mielec

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w sobotę 12 listopada 2016r. na stadionie sportowym w Chorzelowie odbył się Biało-Czerwony Turniej Piłkarski Old-Boyów Gminy Mielec pod honorowym patronatem Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka o Puchar Dyrektora SOKiS w Chorzelowie.

W turnieju wzięło udział cztery drużyny: z Chrząstowa, Podleszan, Woli Mieleckiej i Chorzelowa. Zdobywcą I miejsca i pucharu Dyrektora SOKiS została drużyna Chrząstowa, która w meczu finałowym pokonała wynikiem 3:1 drużynę Woli Mieleckiej.

Pozostałe miejsca : II – Wola Mielecka, III- Chorzelów, IV –Podleszny. Ponadto przyznano tytuły: najlepszego zawodnika dla Tomasza Staniewskiego z Chorzelowa, najlepszego bramkarza dla Grzegorza Świątka z Chrząstowa, najlepszego napastnika dla Roberta Rudka 

z Chrząstowa, najlepszego obrońcy dla Tomasza Steca z Woli Mieleckiej.
Turniej sędziowali Grzegorz Jędrzejowski i Bogusław Maciołek.
Protokół w imieniu współorganizatora Turnieju Powiatowego Zrzeszenie LZS w Mielcu odczytał Krzysztof Wieczerzak.
Puchary dyplomy i nagrody wręczali Wójt Gminy Mielec Józef Piątek i dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie Dorota Kieraś – Jędrychowska.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa