W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Sport

Biało*Niebieskie Mikołajki z PGE! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Już po raz trzeci mamy zaszczyt zaprosić wszystkich małych kibiców na Biało*Niebieskie Mikołajki z PGE! Co przygotowaliśmy w tym roku? Tradycyjnie – świetną zabawę i wielkie piłkarskie zmagania!

Zaczynamy 4 grudnia o 18:00 spotkaniem z Biało*Niebieskim Mikołajem w Galerii Navigator! O dobre nastroje i znakomitą atmosferę zadba Agencja Eventowa Alternatywa. Będzie to również świetna okazja aby zaprezentować adeptów Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec – od Piłkarskiego Przedszkola po 2. Zespół FKS Stal Mielec! Zapraszamy do wspólnej zabawy!Natomiast coroczny Biało*Niebieski Turniej Mikołajkowy odbędzie się w niedzielę 8 grudnia, w hali sportowej przy SP7 w Mielcu.  W tym roku w wielkim graniu zmierzą się zawodnicy w kategorii Żaka Starszego i Młodszego!

Swój udział zapowiedziały drużyny: w kategorii Żaka Starszego – AP PGE FKS Stal Mielec, APPN Mielec, Czarni Połaniec, Nowa Dęba i APPN Malinie w kategorii Żaka Młodszego – AP PGE FKS Stal Mielec, APPN Mielec, Czarni Połaniec, Chemik Pustków i Soccer Ropczyce.Pierwszy gwizdek o 8:30, ostatni około godziny 16:30. Zapraszamy do kibicowania!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Czeczeńcy przegrali z beniaminkiem. Handball Stal Mielec – KPR Żukowo 30:34 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa