W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Biedronka kończy rok z siedmioma sklepami w Mielcu

W sobotę, 29 grudnia br., zostanie otwarty nowy sklep sieci Biedronka w Mielcu, przy ul. Jagiellończyka 29. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje przez 7 dni od daty otwarcia. Będzie to 7. placówka sieci w tym mieście.

W nowym sklepie o powierzchni 760 m2 do dyspozycji klientów zostanie oddanych 5 kas, w których będzie można płacić gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem poprzez aplikację mobilną banku klienta. Zmotoryzowani klienci będą mogli także korzystać z parkingu z 55 miejscami postojowymi.

W czasie przygotowań do sylwestrowej zabawy zapraszamy mieszkańców Mielca do nowego, znakomicie wyposażonego sklepu Biedronka przy ul. Jagiellończyka. W pierwszym tygodniu jego funkcjonowania będzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji m.in. na napoje, świeże owoce i warzywa oraz słodycze – mówi Tomasz Harasymiuk, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska S.A., odpowiedzialny m.in. za sklep w Mielcu.

W specjalnej ofercie promocyjnej, obok produktów spożywczych, klienci znajdą także bogaty wybór artykułów przemysłowych, w tym m.in. sprzęt gospodarstwa domowego marki Hoffen, elektronikę marki Hykker oraz narzędzia Niteo Tools. Superprodukty w rewelacyjnych cenach będzie można nabyć do 5 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

Sklep przy ul. Jagiellończyka zaprojektowano w layoucie 2.0. Oznacza to zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: w sklepie wydzielone zostały odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, a także oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. W wyposażeniu sklepu zastosowano nowe technologie: przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan.

Nowy sklep Biedronka w Mielcu będzie czynny od poniedziałku do czwartku od 6:15 do 22:00, w piątki i soboty od 6:15 do 23:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00. W Sylwestra, czyli 31 grudnia br., zakupy będzie można zrobić do 19:00, podobnie jak w pozostałych sklepach sieci.


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa