W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Materiały video Sport

Bieg Niepodległości [FOTO, VIDEO]

Rok 2018 upływa pod hasłem obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w całym kraju od początku roku powstają różne inicjatywy upamiętniające tę szczególną rocznicę. Takich nie brakuje również w naszym mieście.

Jedną z nich był Bieg Niepodległości organizowany z inicjatywy Obywatelskiego Komitetu Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Mielcu oraz Stowarzyszenia „Orzeł Biały – Strzelec”, Urzędu Miejskiego w Mielcu, Powiatu Mieleckiego, Studia Wizualnego Damian Gąsiewski oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Narodowy Bieg Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr 2018, którego Mielec został miastem partnerskim.
Bieg odbył się na  mieleckich Bulwarach. Trasa biegu liczyła 10 km. Dla uczestników przygotowane były atrakcyjne pakiety startowe. Na mecie każdy, kto ukończył bieg, otrzymał wyjątkowy medal, przygotowany specjalnie na tą okazję. Uczestników było około 150 osób.

Mężczyźni OPEN:

1. Jacek Żądło – Perfect Runner Team – Mielec
2. Łukasz Czerwiński – Run For Fun – Mielec
3. Kacper Jaworski – LKS Stal Mielec – Mielec

Kobiety OPEN:

1. Zuzanna Fijałkowska – Mielec
2. Katarzyna Nagaś – Run For Fun – Mielec
3. Magdalena Ortyl – Zabiegani Mielec – Mielec

 

https://www.youtube.com/watch?v=qEN8YmXCwVs&feature=youtu.be

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa