W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Sport

Bieg – Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy [VIDEO]

Za nami I bieg WOŚP, który odbył się na Górce Cyranowskiej, cieszę się ogromnie, że w końcu w naszym mieście coś się dzieje ponieważ jest to kolejna inicjatywa, kolejna impreza jaką organizują nasi mieszkańcy.

Cel dzisiejszego biegu był szczytny ponieważ każda złotówka z opłat startowych zostanie przekazana na konto Fundacji celem zakupu pomp insulinowych dla kobiet w ciąży z cukrzycą i już wiadomo, że nasza impreza zgromadziła ponad 170 uczestników co oznacza zebranie kwoty ponad 5 000 zł.

Uważam, że organizatorom: Studiu Wizualnemu Damian Gąsiewski, Klubowi Młodych Liderów oraz Mieleckiemu Hufcowi należą się ogromne podziękowania za przygotowanie tras jak i poprowadzenie całej imprezy.

Nie możemy zapomnieć również o mieszkańcach ponieważ im również trzeba podziękować za udział w biegu oraz litry potu wylane podczas pokonywania cztero kilometrowej trasy z sześcioma morderczymi podbiegami – nie wszyscy wiedzą ale biegi z takimi przewyższeniami zaliczane są do kategorii górskiej!!!

Grzegorz Ziomek Odrodzony Mielec – uczestnik biegu

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fbZF7zqQg70&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa