W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Bieszczadzkie wakacje dla dzieci na kolonii z ZHP

Twoje dziecko jest w wieku od 7 do 11 lat? Lubi przygodę, zabawę i spędzanie czasu z innymi dziećmi? Jeśli tak, to zapisz go na zuchową kolonię!

Tradycyjnie już od kilka lat Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego organizuje obozy, kolonie i półkolonie dla dzieci, także nie zrzeszonych. W tym roku miejscem kolonii będą nasze pobliskie Bieszczady.

Kolonia rozpocznie się 1 sierpnia i potrwa do 11 sierpnia, to aż w sumie dziesięć dni wspólnych chwil spędzonych w zuchowym gronie! Cena wyjazdu dla zuchów z ZHP wynosi 850 zł, natomiast dla dzieci niezrzeszonych 950 zł. Koszt kolonii pokrywa całodzienne wyżywienie, pobyt na bazie w Ośrodku Turystycznym, dojazd, wycieczki  i inne atrakcje w trakcie kolonii.

Dzieci w trakcie pobytu objęte są dodatkowym ubezpieczeniem. Hufiec wystawia także pisma refundacyjne do zakładu pracy o dofinansowanie z funduszu socjalnego. Odpłatność można wnosić na raty, po uzgodnieniu ze Skarbnikiem Hufca (dyżur w czwartek godz.16-18).

Tegoroczną bazą noclegową będzie Ośrodek Turystyczny „Magda” w Ustrzykach Dolnych. Ośrodek dysponuje 1, 2, 3, 4 oraz 5 – osobowymi pokojami z łazienkami. Posiada także zaplecze kuchenne z wyśmienitą kuchnią oraz sale do wspólnych zabaw.

W atrakcjach kolonii przewidziana jest wycieczka na zaporę i zalew Solińską, wyjścia na basen, do muzeów, piesze wędrówki po bieszczadzkich połoninach, jazda samochodem terenowym, alpinistyka oraz paintball oraz wiele innych.

Placówka nasza jest zgłaszana do Kuratorium Oświaty. Wszyscy wychowawcy pracujący bezpośrednio z dziećmi posiadają odpowiednie kwalifikacje potwierdzone przez Kuratorium Oświaty oraz duże doświadczenie w pracy z dziećmi w trakcie roku szkolnego oraz podczas wyjazdu wakacyjnego. Dzieci znajdują się pod opieką kadry przez 24 godziny na dobę.

Pobranie karty i wpłata zaliczki 100 zł jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na kolonii.
Ilość miejsc na kolonii jest ograniczona, o udziale dziecka decyduje termin zgłoszenia zapisu na placówkę. Zuchy mają termin zapisów do 30 kwietnia br., natomiast dla dzieci spoza ZHP od 4 maja br. w miarę wolnych miejsc.

Informacje i odbiór kart kwalifikacyjnych:
Biuro Hufca ZHP w Mielcu mieści się przy ul. Solskiego 1 (wejście od ul. Kusocińskiego)      
Telefon: 175862141
Biuro czynne jest codziennie od 16:00 do 18:00

 

[email protected]

 

1

 

2

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa