W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Bijatyka w pobliżu stacji paliw

Policjanci przedstawili zarzut trzem mężczyznom, którzy pobili 28-letniego mieszkańca Mielca. Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia w pobliżu stacji paliw przy ulicy Wolności w Mielcu. Napastnicy bili i kopali swoją ofiarę. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 16 sierpnia br. na stacji paliw przy ulicy Wolności w Mielcu. Policjanci napotkali w rejonie stacji 28-letniego mężczyznę, który w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że został pobity.

Po utarczce słownej, do jakiej doszło między pokrzywdzonym a sprawcami, został kilkakrotnie uderzony, a kiedy upadł, był kopany przez napastników.

W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że w pobiciu brało udział trzech mężczyzn. Kilka dni po zdarzeniu zatrzymali jednego z nich. To 26-letni mieszkaniec Mielca. Dwaj pozostali mężczyźni, którzy uczestniczyli w pobiciu, sami zgłosili się na policję, tuż po zatrzymaniu ich kolegi. Mężczyźni również są mieszkańcami Mielca, mają 30 i 24 lata.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut pobicia podejrzanym. Zostali przesłuchani i złożyli wyjaśniania. W sprawie trwają dalsze czynności.

Podejrzanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa