Slider

Specjalnie dla naszych czytelników Bilbette Outlet oferuje 10 bonów podarunkowych o wartości 25 zł każdy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udostępnienie tego wpisu na facebooku i polubienie fanpage @bilbetteoutlet. Ogłoszenie wyników nastąpi we wtorek, 4 lipca 2017r.

Nowopowstały sklep ‘Bilbette Outlet’ przy ulicy Miłej 4 z bielizną damską podbija serca Mielczanek. W jaki sposób wszystkie produkty sprzedawane z tak dużym upustem (do -70%) ? Możliwe jest to dzięki stałej współpracy z najlepszymi markami z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych oraz dzięki importowi końcówek najnowszych kolekcji bielizny produkcji tych właśnie marek. 

Nasze klientki zachwycone są tym konceptem, ponieważ dzięki niemu wreszcie mają możliwość robienia zakupów wysokiej jakości bielizny w przystępnych cenach. – mówi Sylwia, założycielka marki Bilbette. 

„Za cenę jednego stanika w specjalistycznym sklepie płacę ok 220zł. Od kiedy odkryłam Bilbette Outlet, kupuję takie same staniki w cenie 50zł. Jest to duża oszczędność i alternatywa przede wszystkim dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na luksusowy produkt w sklepie firmowym. Wreszcie się zmienia podejście do klienta i zrozumienie potrzeb każdej kobiety. Cieszę się, że ktoś to zauważył, bo zakup dobrego stanika to ogromne przedsięwzięcie dla nas dziewczyn” – podkreśla Alicja, stała klienta Bilbette Outlet.

Asortyment Bilbette Outlet pochodzi z firm: Marks & Spencer, Next, Boux Avenue, Ann Summers, Victoria Secret i innych. Na niektóre z tych towarów Bilbette posiada ekskluzywną licencję sprzedażową w Polsce i unikatową pozycję na rynku, nie tylko mieleckim, ale też krajowym.

Cieszymy się, że mieleckie biznesy pną się w górę z pomysłowością i nowymi trendami! 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider
Slider
Slider