W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Black Friday i 5. Urodziny Galerii Navigator!

Odwiedź Galerię Navigator od 23 do 27 listopada i skorzystaj z wielu urodzinowych atrakcji!

Z okazji urodziny w Galerii Navigator pojawią się setki balonów! W balonach  tych ukryte zostaną wyjątkowe prezenty dla klientów Galerii. Aby odebrać balon z upominkiem, należy zrobić zakupy w terminie od 23 do 27 listopada 2021 za min. 150 zł (max. 2 paragony) i odwiedzić urodzinowe stoisko.

Dodatkowo w Galerii przygotowany zostanie specjalny Selfie Point, w którym każdy klient będzie mógł bezpłatnie wykonać urodzinowe zdjęcia. Osoby, które zachęcą podzielić się zdjęciem w komentarzu pod specjalnym konkursowym na Facebooku, mogą liczyć na świetne nagrody!

W Black Friday 26 i 27 listopada 2021 klienci Galerii Navigator wezmą udział w poszukiwaniach złotych torebek. Każdy kto znajdzie specjalną złotą torebkę, otrzyma wyjątkową nagrodę.

Szczegółowe informacje o wszystkich atrakcjach dostępne są na stronie http://galerianavigator.pl/5-urodziny-galerii-navigator-i-black-friday-ezp-1777.html


Świętuj 5. Urodziny Galerii Navigator i Black Friday przy Powstańców Warszawy 4 w Mielcu od 23 do 27 listopada 2021!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa