Policjanci z Mielca w ostatnich dniach zatrzymali prawo jazdy siedmiu kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Aż pięciu kierowców straciło uprawnienia do kierowania podczas kontroli drogowych prowadzonych przez policjantów w sobotę na al. Kwiatkowskiego w Mielcu.

 

Policyjny patrol, który w sobotę prowadził pomiar prędkości na Al. Kwiatkowskiego w Mielcu ujawnił pięciu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 50km/h. W tym miejscu policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania dwóm kobietom i trzem mężczyznom. Rekordzista, 22-letni kierujący BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 63 km, jadąc 113km/h.

W kolejnych dniach policjanci drogówki podczas kontroli drogowej w Czerminie zatrzymali prawo jazdy 33- letniemu kierującemu mercedesem, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 56km. W Padwi Narodowej do kontroli została zatrzymana 62-letnia kobieta jadąca fordem fiestą z prędkością 110km/h.13cd787a48a3680dea213b7cbd309567

Wszystkim kierującym policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania, ukarali mandatem lub skierowali wniosek do sądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider