16 stycznia 2019 (środa) - 20:18
Slider
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

BMW zawsze najlepsze ;)

Policjanci z Mielca w ostatnich dniach zatrzymali prawo jazdy siedmiu kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Aż pięciu kierowców straciło uprawnienia do kierowania podczas kontroli drogowych prowadzonych przez policjantów w sobotę na al. Kwiatkowskiego w Mielcu.

 

Policyjny patrol, który w sobotę prowadził pomiar prędkości na Al. Kwiatkowskiego w Mielcu ujawnił pięciu kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 50km/h. W tym miejscu policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania dwóm kobietom i trzem mężczyznom. Rekordzista, 22-letni kierujący BMW przekroczył dozwoloną prędkość o 63 km, jadąc 113km/h.

W kolejnych dniach policjanci drogówki podczas kontroli drogowej w Czerminie zatrzymali prawo jazdy 33- letniemu kierującemu mercedesem, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 56km. W Padwi Narodowej do kontroli została zatrzymana 62-letnia kobieta jadąca fordem fiestą z prędkością 110km/h.13cd787a48a3680dea213b7cbd309567

Wszystkim kierującym policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania, ukarali mandatem lub skierowali wniosek do sądu.

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości

Zaloguj się

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja