W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Bolt rozpoczął niedawno swoją działalność w Mielcu

Od niedawna mielczanie i mielczanki mogą korzystać z nowego środka transportu do szybkiego i wygodnego poruszania się po mieście.

W Mielcu dostępne są już usługi przewozu taksówkami, zamawianymi przez europejską superapllikację Bolt. Na początek i dla ułatwienia zapoznania się z nową usługą, mieszkańcy dostają 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów.  

Już teraz Bolt umożliwia użytkownikom w Mielcu proste i wygodne zamawianie przejazdów taksówką za pomocą smartfona. To już 61 miasto w Polsce, w którym dostępne są usługi europejskiej superaplikacji. Dla mielczanek i mielczan dostępne są przejazdy w kategorii Bolt (podstawowej). Aby mieszkańcy zaznajomili się z nową formą przemieszczania się po mieście, firma przygotowała promocję: 50% zniżki na 5 pierwszych przejazdów. 

Aby zamówić przejazdy, wystarczy zainstalować aplikację Bolt na telefonie, wybrać sposób płatności, a następnie wpisać adres odbioru i docelowy. Płatności za przejazd można dokonać gotówką lub kartą podpiętą w aplikacji. 

– W Bolt naszą misją jest aby zachęcić mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Uruchamiając usługi zamawiania przejazdów przez aplikację Bolt lokalnie, chcemy wesprzeć istniejące rozwiązania transportu miejskiego i w ten sposób pomóc miastu w rozwiązaniu problemu ruchu, hałasu czy dostępności miejsc parkingowych. Dlatego bardzo nas cieszy, że od teraz mieszkańcy Mielca będą mieli dostęp do nowego rozwiązania – komentuje Paweł Kuncicki, Country Manager Bolt w Polsce. 

Wygoda i bezpieczeństwo 

Bolt nieustannie podnosi jakość i komfort przejazdów zamawianych przez aplikację firmy. Dlatego aplikacja oferuje liczne rozwiązania bezpieczeństwa, dostępne zarówno dla pasażerów jak i kierowców. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się m.in opcja podzielenia się danymi przejazdu z opcją śledzenia trasy na żywo, przycisk kończący przejazd i przycisk łączący z numerem alarmowym. Bolt jako pierwszy na polskim rynku wprowadził także możliwość nagrywania dźwięku w czasie przejazdu. Nagranie uruchamia użytkownik i jest ono przechowywane na jego telefonie tylko przez 24 godziny. 

Bolt Business dla lokalnych firm

Wraz ze startem usługi przejazdów Bolt, w nowym mieście jednocześnie uruchamiana jest usługa Bolt Business. To nowoczesne rozwiązanie dla obecnych w mieście firm, które pozwala na  dogodne zarządzanie oraz organizowanie przejazdów służbowych.  Bolt Business oszczędza również cenny czas firm i ich pracowników, dzięki prostemu fakturowaniu. Jedna faktura zbiorcza oraz szczegółowy raport miesięczny ograniczają obieg dokumentów i gwarantują przejrzystość w rozliczeniach oraz raportach. Firmy mogą zarejestrować się w Bolt Business TU.

Nowe możliwości zarobkowe dla mieszkańców

Aplikacja oferuje także nowe możliwości zarobkowe dla mieszkańców miasta. Po dopełnieniu  formalności i weryfikacji w lokalnym Punkcie Obsługi Kierowców, mogą oni zarejestrować się jako kierowcy w aplikacji Bolt.  

Przejazdy taksówkami zamawianymi przez aplikację Bolt są dostępne już w blisko 60 miastach w Polsce. 

Bolt to europejska super-aplikacja, której misją jest uczynienie mobilności miejskiej bardziej przystępną, bezpieczną i zrównoważoną.

Bolt ma ponad 150 milionów klientek i klientów w 45 krajach w Europie i Afryce. Celem firmy jest przyspieszyć rezygnację z prywatnych aut na rzecz współdzielonej mobilności, oferując lepsze rozwiązania dla różnych potrzeb, w tym przewozy, car-sharing i wypożyczalnię hulajnóg oraz dostawę jedzenia i artykułów spożywczych.

Materiał partnera
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Piotr 10 lipca 2024 (środa) at 13:02

Przejechałem się tym Boltem i ZDECYDOWANIE POLECAM. Mam co prawda tą zniżkę 51% i za jazdę spod szpitala na Żeromskiego na Dąbrowskiego zapłaciłem 7,30 zł czyli 4 zł więcej niż za autobus, normalnie zapłacę 14,60 zł, ale normalna taksówką kosztuje mnie i tak więcej, a poza tym taksówkarz, zrobi mi „kulturowy” rajd po połowie Mielca bo zawsze jeżdżą najdłuższą trasą a płacisz wg taksometru a tu nieważnie od trasy, może mnie nawet obwieźć po całym Mielcu, płacę tyle na ile się zgodziłem w aplikacji. Samochody czyste, pachnące i przynajmniej w Mielcu nie wożą Cię lajkoniki z Tatarstanu (tak jak w Rzeszowie) tylko polscy kierowcy/kierowczynie

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa