Bracia Żyro zeszli z murawy zadowoleni. Jagiellonia Białystok – PGE FKS Stal Mielec 1 : 1 [FOTO, VIDEO]

Bracia Żyro mimo że grali przeciwko sobie, zeszli z murawy zadowoleni. Mecz z Jagiellonią Białystok do przerwy napawał optymizmem. Druga połowa uświadomiła nam, że gramy na remis.

De Amo kolejny raz pokazał, że bramki strzelone w stałych fragmentach gry to jego specjalność. Gdyby Mak sytuację „sam na sam” zakończył golem w drugiej połowie, na pewno murowalibyśmy bramkę, ale widocznie drużynie remis wystarczył.

Rafał Strączek miał mało możliwości wykazać się w meczu, a bramka dla Jagi nie dała mu szans. Jagiellonia do meczu przystępowała w roli faworyta, więc remis na pewno satysfakcjonuje kibiców.