W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Budowa mieszkań dla mieszkańców Mielca zbliża się do realizacji

We wtorek 22 marca 2022 na zaproszenie Burmistrza Sanoka Tomasza Matuszewskiego, odbyło się, kolejne spotkanie w sprawie realizacji przez spółkę Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Południe sp. z o.o  inwestycji budowy mieszkań w Mielcu i Sanoku. Omówione zostały bieżące prace oraz zmiany ustawy dotyczącej finansowania programów mieszkaniowych, m.in. budownictwa socjalnego i komunalnego.

Obecnie w Mielcu została wstępnie wyczyszczona działka, na której budowane będzie osiedle dla mielczan, przygotowywana jest również modyfikacja dokumentacji tak, aby wyjść na przeciwko nowym warunkom finansowania SIM-ów oraz uzgodnieniom z mieszkańcami ustalonych na spotkaniach w Urzędzie Miejskim. Prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości Arkadiusz Urban informował o środkach jakie zostały zabezpieczone w budżecie państwa.

Prezes SIM Południe Adam Drozd wraz Zastępcą Prezydenta Miasta Mielca Pawłem Pazdanem omówili bieżące prace w Mielcu. Uzgodniono, że następne spotkanie odbędzie się w Mielcu. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa