W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Budowlanka na podium w bardzo ciekawym konkursie

5 lutego 2016 r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego  został zorganizowany I Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie i firmy RIGIPS Saint Gobain.

 

W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny uczniów, z dziewięciu szkół województwa podkarpackiego, kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Nie zabrakło także młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. Po zaciętej rywalizacji reprezentanci mieleckiej „budowlanki”  z klasy II b ZSZ Mateusz Jedynak i Mateusz Szarek zajęli III miejsce.

Poziom zawodów był bardzo wysoki. Składał się z części teoretycznej, gdzie uczniowie musieli wykazać się dużą wiedzą, rozwiązując test z zakresu znajomości systemów suchej zabudowy i części praktycznej, która wymagała ogromnej znajomości rzemiosła budowlanego systemów suchej zabudowy oraz dużych umiejętności, staranności, wiedzy i precyzji.

Do Turnieju z zakresu wiedzy teoretycznej systemów suchej zabudowy uczniów przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras, natomiast do części praktycznej Firma ,, Remal ‘’ należąca do Zbigniewa Turczyna, która dodatkowo wsparła naszych reprezentantów, użyczając im narzędzi niezbędnych do wykonania zadania praktycznego z systemów suchej zabudowy.

 

1195463218 1241540167

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa