W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

„Budowlanka” obchodziła Dzień Budowlanych [FOTO]

Rokrocznie Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu uroczyście obchodzi Dzień Budowlanych.  7 października 2022 roku na auli ZST spotkała się cała społeczność szkoły.

Oficjalne obchody rozpoczął dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, który przybliżył historię święta oraz jego istotę dla wszystkich pracowników branży budowlanej. Tradycją szkoły stało się przyjęcie w tym dniu w poczet uczniów ZSB wszystkich pierwszoklasistów.

W czasie oficjalnych obchodów przedstawiciele klas pierwszych, w tym roku aż sześciu, złożyli przed sztandarem szkoły uroczyste ślubowanie. Następnie dyrektor oddał głos młodzieży z Samorządu Uczniowskiego, która przygotowała liczne konkursy dla najmłodszych budowlańców. Jedna z konkurencji polegała na jak najlepszym zaprezentowaniu zespołów klasowych i wyrecytowaniu wiersza o szkole. Tutaj wszyscy wykazali się niezwykłą kreatywnością.

Pierwszoklasiści poradzili sobie świetnie z każdym zadaniem, bezkonkurencyjna okazała się jednak klasa I TCp technikum, która zwyciężyła w pięknym stylu i zdobyła „złotą kielnię”. Na drugim miejscu uplasowały się aż trzy klasy: I TAp, I TDp, I TEp. Trzecie miejsce zajęły klasy: I TBp, Ia BS. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i mnóstwo słodyczy.

Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwało jury, któremu przewodniczył dyrektor Starzyk, który na zakończenie szkolnego święta wręczył pamiątkowe dyplomy uczniom klas pierwszych i rozdał mnóstwo słodyczy młodzieży ZSB. Uroczystość przygotowały opiekunki SU panie: Monika Sosińska i Agata Robak.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Młodzi Mielczanie na Mistrzostwach MMA [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka gwiazda sportu u Prezydenta RP

Wiadomości Mielec

Byli komandosi szkolą terytorialsów

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa