W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Historia Kultura i nauka

Bursztynowe opowieści – nowe interaktywne warsztaty w Pałacyku Oborskich. Zapisy trwają

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu – Pałacyk Oborskich zaprasza do zapisów na nowe interaktywne warsztaty Bursztynowe opowieści. Zajęcia skierowane są do zorganizowanych grup przedszkolnych oraz szkolnych (szkoła podstawowa oraz gimnazjum). Realizowane są w od października do końca grudnia.

Warsztaty związane są z czasową wystawą bursztynu Złoto Bałtyku, która od końca września eksponowana jest w Pałacyku Oborskich.
Podczas zajęć uczestnicy poznają między innymi historię powstania bursztynu, poznają jego odmiany i różnorodne barwy oraz wykonają drobne przedmioty inspirowane wystawą, które zabiorą ze sobą do domów.

Co będą to za przedmioty niech będzie to niespodzianką. Zapraszamy do zapisów telefonicznych na zajęcia pod numerem telefonu 17 586 42 32.
Warsztaty są bezpłatne dla przedszkolaków, dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów płatne 3 zł od osoby. Maksymalna ilość uczestników zajęć to 25/30 osób.
Zajęcia – Bursztynowe opowieści to sposób nauki poprzez zabawę i doświadczenie.
Pałacyk Oborskich zachęca do skorzystania z zajęć.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa