W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Cały tydzień gier z Liderami

Fundacja Klub Młodych Liderów postanowiła tym razem zaprosić do wspólnej zabawy mieleckich wielbicieli gier. Przez pierwszy tydzień ferii czeka mnóstwo atrakcji, od wirtualnych gier, po tradycyjne planszowe. Siedziba Fundacji zmieni się w miejsce do zdrowej rywalizacji młodzieży oraz integracji.

Przez dokładnie tydzień, w dniach 11-17 lutego planowane są rozgrywki w najróżniejsze gry, aby każdy znalazł coś dla siebie. Na ten czas Siedziba Młodych Liderów, mieszcząca się przy ul. Mickiewicza 2/3, stanie się otwarta dla wielbicieli gier. W godzinach 10-16 stanie sięto centrum rywalizacji i zaciętych rozgrywek.

Najbardziej zaskakującym elementem wydarzenia, są z pewnością gogle do wirtualnej rzeczywistości, zapewniające niezwykłe wrażenia i gwarantujące doskonałą zabawę. Ponadto znajdą się tam konsole, które dzięki podłączeniu do projektora będą stanowiły atrakcję nie tylko dla graczy.

Znajdzie się także coś dla osób pragnących nieco aktywności fizycznej, a mianowicie maty taneczne. Dla tych, którzy nie potrzebują nowoczesnej technologii, będą dostępne najróżniejsze gry planszowe. Zapisy dla zainteresowanych osób znajdują się na stronie:

www.kmlmielec.pl/games-week

Więcej informacji także na facebook-owym wydarzeniu

https://www.facebook.com/events/360129121475839/?ti=cl

Opublikowany przez Fundacja Klub Młodych Liderów Środa, 30 stycznia 2019

Zobacz też...