W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Centrum Borku pod kontrolą?

Dwa nowe punkty miejskiego systemu monitoringu wizyjnego pojawiły się na terenie naszego miasta. Od teraz, bezpieczniej mogą czuć się mieszkańcy Osiedla Borek, a konkretnie rejonów al. Ducha Świętego oraz ul. Pisarka.

 Wraz z dwoma nowymi punktami monitoringu, łącznie, na terenie Mielca znajdują się już 43 kamery. Koszt montażu dwóch najnowszych kamer, wraz z potrzebnymi przyłączami oraz zintegrowaniem ich z miejskim monitoringiem to ponad 50 tysięcy złotych .
– Dzięki kamerom możemy wyprzedzać pewne ruchy i skutki działań wandali, ale im szerszy zasięg monitoringu tym większe bezpieczeństwo mieszkańców – mówi Komendant Straży Miejskiej Arkadiusz Misiak. – W tym roku zanotowaliśmy naprawdę wiele wykroczeń, a sprawców udało się określić właśnie za pomocą kamer rejestrujących zdarzenia – dodaje Komendant .
W 2019 roku, Straż Miejska na podstawie nagrań z monitoringu interweniowała 140 razy. Wszystkie zdarzenia dotyczyły naruszenia ładu, porządku i bezpieczeństwa życia społecznego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa