W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Materiały video

Charytatywna zbiórka nakrętek będzie kontynuowana! [FOTO, VIDEO]

Po udanej akcji i dużym zainteresowaniu zbiórką nakrętek chcemy kontynuować wspólne działanie charytatywne. W ten sposób nadal będziemy wspierać chore dzieci, wśród nich: Kasię Kulpę i Kingę Kręcigłowę.

Starosta Zbigniew Tymuła spotkał się dziś (29 czerwca) z rodzinami dziewczynek, dla których przeprowadziliśmy charytatywną zbiórkę nakrętek. Do gabinetu gospodarza powiatu przyszły także uśmiechnięte – Kinga Kręcigłowa i Kasia Kulpa.

– Mieszkańcy wciąż dopytują o możliwości pomocy dziewczynkom. Dlatego chcemy kontynuować zbiórkę nakrętek. Wierzymy, że ten mały gest okaże się ważnym wsparciem w trudach codzienności – powiedział starosta.

Obie dziewczynki potrzebują wsparcia i pieniędzy, także tych pochodzących ze sprzedaży nakrętek. Dla Kasi, chorującej na dziecięce porażenie mózgowe, będzie to wsparcie zakupu schodołazu potrzebnego do codziennego funkcjonowania. Z kolei rodzina Kingi, każdą kwotę chce przeznaczyć na terapię – niezbędną w rozwoju dziecka, które urodziło się z Zespołem Downa.

Zbiórkę będziemy prowadzić w siedzibie starostwa przy ul. Wyspiańskiego 6.

Nakrętki można zostawiać w holu budynku lub przekazywać bezpośrednio do Biura Promocji i Informacji.

 

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2ktNrpOr2OM&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa