W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Chodniki do końca lipca

25 kwietnia władze gminy Radomyśl Wielki podpisały umowę z wykonawcami tras dla pieszych w miejscowościach Janowiec i Podborze.

W przetargu ogłoszonym na wykonanie chodnika przy drodze gminnej w Janowcu (przez wieś) wpłynęło dwie oferty. Najkorzystniejszą złożyła firma Daniel Czuchra FPHU BRUKPOL z Dąbrówki Wisłockiej. Wykonana ona roboty za 318 tys. zł. Zamówienie obejmuje budowę chodnika na odcinku długości 300 metrów, z kostki brukowej betonowej kolorowej wraz z istniejącymi zjazdami.


Z kolei na wykonanie traktu dla pieszych przy drodze gminnej w Podborzu – Kwaterach chętnych było trzech przedsiębiorców. Jako ofertę najkorzystniejszą wybrano tę złożoną przez firmę FPHU Józef Turek z Mielca. Koszt tej inwestycji to prawie 279 tys. zł.

Zamówienie obejmuje wykonanie chodnika na odcinku długości 505 metrów z kostki brukowej betonowej kolorowej wraz z istniejącymi zjazdami. Chodniki mają być gotowe do 30 lipca.
Gmina ogłosiła również powtórny przetarg na budowę chodnika w Partyni, który ma być wykonany do końca września. Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu mija 11 maja o godz. 10:00.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Tragedia na ulicy Legionów

Wiadomości Mielec

Rowerzyści po potrąceniach odwiezieni do szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa