W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Choroba może dotknąć każdego z nas…

Zachorować może każdy z nas. Niestety jedna z chorób nieuleczalnych i postępujących dotknęła Dyrektor Biblioteki – Marię Błażków. Choroba, na którą cierpi Dyrektor Biblioteki to stwardnienie zanikowe boczne. W tej chwili pojawiła się szansa na zatrzymanie postępów choroby – terapia komórkami macierzystymi w Instytucie Terapii Komórkowych UWM w Olsztynie.

12764737_436203449911940_3167030789741775641_o

 

Na terapię potrzebujemy 54 tysiące złotych i dlatego prosimy i apelujemy o dokonywanie wpłat na konto Fundacji „SOS ŻYCIE” dedykowane Pani Marii Błażków. Terapia komórkami macierzystymi to nadzieja dla naszej Pani Dyrektor na lepsze funkcjonowanie i na siły do dalszej walki z podstępną chorobą. Proszę również o udostępnianie tej informacji na prywatnych kontach na Facebooku. Obudźmy w sobie chęć pomagania, każda wpłacona kwota to krok bliżej dla naszej Dyrekcji do wyjazdu do Olsztyna. A czas nagli: aby kuracja mogła rozpocząć się pod koniec marca Pani Dyrektor musi wpłacić wymagana kwotę do połowy marca.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa