W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Chuligan z Ostrów Tuszowskich zatrzymany

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który wczoraj w Ostrowach Tuszowskich zniszczył szyby wiaty przystankowej. Za swój czyn odpowie przed sadem. 

Wczoraj około godz. 17, policjanci otrzymali informację, że młody mężczyzna niszczy wiatę przystankową w Ostrowach Tuszowskich. Natychmiast udali się we wskazane miejsce i potwierdzili fakt zniszczenia wiaty, rozbitych było pięć szyb, a przed przystankiem na śniegu leżały kawałki kostki brukowej.

Funkcjonariusze uzyskali rysopis i ubiór wandala. W trakcie patrolu, niedaleko miejsca zdarzenia, zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Został on wylegitymowany. 31-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa był trzeźwy, w rozmowie z policjantami przyznał się do zniszczenia wiaty.

31-latek został zatrzymany. Wartość rozbitych szyb szacowana jest na kwotę 1000 zł. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za swój czyn odpowie przed sądem.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Granat znaleziony w Żarówce

Wiadomości Mielec

Święto Ziemniaka w Padwi Narodowej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mieszkańcy gminy Przecław napadli rowerzystę

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa