W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na „Psy 3. W imię zasad”!

3 stycznia br. Cinema3D rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Już dziś kup bilet i zobacz kto i co czeka na Franza Maurera po 25 latach odsiadki. „Psy 3. W imię zasad” wejdą na ekrany 17 stycznia 2020 roku. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D oraz na stronie www.cinema3d.pl.

Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25 latach odsiadki i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego widzowie dowiedzą się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Na wielkim ekranie widzowie zobaczą między innymi: Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę, Stanisława Fabijańskiego, Marcina Dorocińskiego, Mirosława Bakę i Jana Frycza.

Film „Psy 3. W imię zasad” będzie miał premierę 17 stycznia 2020 roku. Cinema3D właśnie uruchomiła przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 17-19 stycznia 2020 roku. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl 


Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości