W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Cinema3D w Mielcu zmienia się w Multikino

Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Navigator od 14 października br. będzie funkcjonował pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostaną wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Mielcu oraz na jego fasadzie.

24 maja 2019 roku Multikino S.A., należące do Grupy Vue International nabyło sieć kin Cinema3D rozszerzając tym samym działalność na terenie Polski. 14 października br. Cinema3D Mielec zmienia się na Multikino Mielec. Na materiałach oraz dokumentach firmowych, budynku i wnętrzu Galerii Navigator i w kinie pojawi się nowe logo. Od tego dnia klienci mogą kupować bilety na seanse przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację mobilną. 

Najnowsze kino działające pod szyldem Multikino w  Galerii Navigator ma 4 sale, które mieszczą ponad 800 widzów i są wyposażone w projektory BARCO przystosowane do projekcji w najwyższej jakości obrazu 4K oraz projekcji trójwymiarowych w systemie DeptQ 3D. Obiekt jest wyposażony w zaawansowany system dźwiękowy Dolby Atmos.

Obecnie w spółce Multikino pod szyldem Multikino i Cinema3D działa 45 kin w 37 miastach z łączną liczbą 323 ekranów. Proces rebrandingu multipleksów Cinema3D, to naturalny krok w rozwoju naszej firmy mający na celu pełną integrację z Multikinem. mówi Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

Multikino Mielec oferuje klientom atrakcyjne ceny biletów, które obowiązują przez cały tydzień i są uzależnione od umiejscowienia fotela w sali kinowej. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę – online można je nabyć od 15,90 zł.  

Na widzów w kinie czekają zarówno największe premiery światowe, jak i rodzime hity z udziałem uwielbianych polskich aktorów. Obecnie w repertuarze jest między innymi „Johnny” z Dawidem Ogrodnikiem w roli ks. Kaczkowskiego, biografia Patryka Vegi „Niewidzialna wojna”, film dokumentalny „Ania” o Annie Przybylskiej oraz komedia romantyczna „Miłość na pierwszą stronę”. 14 października do kin wejdzie „Gdzie diabeł nie może tam baby pośle – prawdziwe historie polskich fortun”. W filmie w czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świecą pustkami, kilka przebojowych osób z głową do interesów, znajduje sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy.

YouTube player

W głównych rolach wystąpią Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Paulina Gałązka oraz Dominika Gwit-Dunaszewska. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć dramat wojenny „Orzeł. Ostatni patrol”. W członków załogi wcielili się między innymi: Tomasz Ziętek, Mateusz Kościukiewicz i Antonii Pawlicki. Ponadto w październiku na wielkim kinowym ekranie będzie można zobaczyć między innymi Dwayne’a Johnsona, który gra główną rolę w nowej produkcji przygodowej „Black Adam”.

To pierwszy w historii wielkoekranowy film fabularny, który prezentuje losy tego tytułowego bohatera wydawnictwa DC. Premierę będzie miała również komedia Andrzeja Saramonowicza „Bejbis” z Martą Żmudą Trzebiatowską i Grzegorzem Małeckim w roli rodziców, którym poukładane życie przewraca się do góry nogami wraz z pojawieniem się świecie drugiego dziecka. Natomiast na najmłodszych kinomanów czekają animacje: „Tedi i szmaragdowa tablica”, „Guliwer” oraz „Mia i ja. Film”. 

Więcej na : https://multikino.pl/?utm_source=wcj.pl&utm_medium=art%20spons&utm_campaign=Rebranding&utm_id=Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa