W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Co mogą grzybiarze w lesie znaleźć…

W Plutach w gminie Tuszów Narodowy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uprawiali konopie. Zostali ujęci podczas pielęgnacji roślin. Są mieszkańcami Mielca. Mają 21 i 25 lat. W domach podejrzanych policjanci ujawnili także susz marihuany oraz haszysz.


Mieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na terenie powiatu mieleckiego ujawnili uprawę konopi indyjskich na terenie lasu w Plutach. Przeprowadzone czynności policyjne pozwoliły zatrzymać dwóch mężczyzn opiekujących się krzewami. Obaj mężczyźni mieszkają w Mielcu. Mają 21 i 25 lat.

Podejrzani zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. W toku dalszych czynności funkcjonariusze przeszukali domy zatrzymanych ujawniając w nich marihuanę oraz haszysz. Zabezpieczone narkotyki trafią na badania do policyjnego laboratorium.

 

rgg66

 

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanym trzy zarzuty uprawy i posiadania narkotyków. Obaj mężczyźni przyznali się do popełnionego przestępstwa tłumacząc, że uprawiali konopie na własny użytek.

Na wniosek Policji mielecka prokuratura zastosowała wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenie majątkowe.

 

5j777

 

rthrjy

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa