W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Co słychać na Solskiego 1 ?

W trakcie przerwy w rozgrywkach Ekstraklasy, w której większość jej uczestników aktywnie odpoczywa, trwa czas transferów, bo wiele kontraktów piłkarzy kończy się właśnie w tym czasie. W Mielcu także trwają ruchy kadrowe.

Wszystko wskazuje na to, że wypromowany mielczanin Rafał Strączek, który ma kontrakt ważny do 2022 odchodząc z Mielca, prawdopodobnie do ligi Włoskiej zasili znaczną kwotą, bo około 600 000 ero budżet klubu, który bardzo potrzebuje dopływu środków finansowych. Z naszych informacji wynika, że zainteresowane usługami Rafała Strączka są włoskie Sassuolo oraz Raków Częstochowa.

Rafał Strączek został wybrany Młodzieżowcem Maja PKO Banku Polskiego w sezonie 2020/2021. To pierwsza taka nagroda zarówno dla niego, jak i dla przedstawicieli PGE FKS Stali Mielec.

W składzie pozostał wyróżniający się bramkarz Damian Primel, który podpisał nowy, roczny kontrakt z PGE FKS Stalą Mielec. W kontrakcie jest również zapisana opcja przedłużenia o kolejny sezon.

Kolejne decyzje kadrowe przed startem przygotowań do nowego sezonu PKO BP Ekstraklasy to odejście Wojciecha Lisowskiego, Szymona Stasika oraz Wojciecha Błyszko i Damiana Pawłowskiego.

Naszych barw nie będzie już reprezentować najdroższy piłkarz Stali Petteri Forsell. Jego wygasający 30 czerwca kontrakt nie zostanie przedłużony.

Petteri Forsell do PGE FKS Stal Mielec przyszedł w sierpniu 2020 roku, tuż po awansie drużyny do PKO BP Ekstraklasy. W Biało-Niebieskich barwach zagrał łącznie w 26 ligowych spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę (przeciwko Zagłębiu Lubin) oraz zaliczył jedną asystę, w pamiętnym meczu z Lechem Poznań na wyjeździe.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa