W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Codzienne zakupy – jak kupować taniej?

Kto z nas nie lubi kupować taniej? Dzięki nowoczesnym narzędziom możemy w każdym dniu zaoszczędzić na zakupach nawet kilkanaście złotych! Jak? Sprawdź!

Codzienne zakupy to spore obciążenie dla domowego budżetu. Warto zatem poznać sposoby, które umożliwią nam dokonywanie zakupów w promocyjnych cenach i na specjalnych warunkach. Nikt z nas nie lubi przepłacać – nic więc dziwnego, że chętnie korzystamy z promocji oferowanych w sklepach. Gdzie zatem znaleźć najlepsze oferty w naszym mieście?

Tak tanio nie kupisz nigdzie w Mielcu

Aby płacić mniej za swoje codzienne zakupy, wystarczy pobrać aplikację Bonus E.Leclerc. W aplikacji znajdziesz nie tylko najnowsze gazetki promocyjne E.Leclerc, ale także oferty dedykowane specjalnie dla klientów posiadających aplikację. Każdego tygodnia w aplikacji pojawiają się informacje o dodatkowych rabatach, które nie są dostępne np. w gazetce. To oferty przygotowane specjalnie dla osób korzystających z aplikacji – warto zatem pobrać ją na swój telefon, by za zakupy płacić mniej.Aplikacja jest darmowa. Aby zainstalować ją na swoim telefonie, należy otworzyć Google Play lub App Store i wyszukać aplikację Bonus E.Leclerc. Pobranie aplikacji trwa dosłownie chwilę.

Już wkrótce na użytkowników aplikacji czekać będą dodatkowe funkcje, które dadzą jeszcze większe korzyści podczas zakupów w E.Leclerc w Galerii Navigator.

Nie zwlekaj – pobierz aplikację i płać mniej za zakupy.

Materiał Partnera

Zobacz też...